עולם האירועים מלא ביצירתיות אין סופית אשר דורש מאיתנו את היכולת להתאים את עצמנו לאופי האירוע  ולהמציא את עצמנו כל פעם מחדש.
היצירה היא חלק בלתי נפרד מההוויה שלנו ומפתיעה גם אותנו לטובה .
מגוון האייטמים העשיר שלנו נוצר והשתדרג במהלך השנים ונתן מענה איכותי ומקצועי ללא פשרות  לכל לקוח ואירוע שזכינו לקחת בו חלק.
היתרון שלנו על המתחרים מבוסס על המקוריות  והשירות שאנו נותנים לכל הלקוחות שלנו.
יש לנו את היכולת לייצר כלי נגינה ייחודיים , יצירת תוכן מוסיקאלי , בניית אייטמים וקטעי תיפוף לפי דרישת הלקוח כגון , קטע תיפוף עם כלי מטבח שיצרנו לחברת שף שטראוס , קטע תיפוף על כלי עבודה וחציבה למפעלי נשר , אייטם מסך אינטראקטיבי לחברת סודה סטרים בשילוב תופים עם מים ותאורה משתנה ועוד.

אנחנו מתחייבים לעמוד בציפיות שלך באיכות ומקצועיות  ללא פשרות .

אירועים עסקיים:
מה עוד אפשר לחדש בעולם האירועים? זאת שאלה שמלווה אותנו כל הזמן. בקבוצת דמנטה עמלים כל יום ומשקיעים בפיתוח ויצירה של אייטמים ייחודיים ומכונות תיפוף מקוריות המשלבות בדרך אומנותית אפשרויות מיתוג רבות תוך שמירה על האיכות הבימתית המטריפה והמוסיקאליות העוצמתית האופיינית לדמנטה  .

אירועים פרטיים:
מופע כניסה של קצב ותיפוף. אנחנו נפתח עבורכם רעיונות מקוריים  ומגניבים וניצור את הכניסה האולטימטיבית והבלתי נשכחת עבור ילדיכם. תיפוף גוף, תופים, מכונות תיפוף ייחודיות,כניסה מרשימה עם רכב מלא תופים ומתופפים ועוד כולל : *הקלטות אולפן  *מוסיקה מקורית  *הכשרה ולימוד עד שתהיו מוכנים.
כניסה לאולם עם רכב מוסיקאלי – אטרקציה חדשה לבר מצווה כולל מופע כניסה

 

להקת דמנטה
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
טלפון ליצירת קשר - 073-7578065
 

שם (*)

טלפון (*)

מייל

נושא (*)